Karta przygotowana z okazji ślubu, w komplecie z pudelkiem.
piątek, 31 sierpnia 2012
wtorek, 28 sierpnia 2012
37! Eksplodujące pudełko na 18-stkę
Oto eksplodujące pudełko wykonane na 18-ste urodziny dla wkraczającej w dorosłość Dziewczyny.
niedziela, 26 sierpnia 2012
36! Kocham motyle
W moich pracach często goszczą motyle. Uważam, że są nieodzownym dodatkiem, jeśli są kwiaty muszą być i motyle ;-)
Pozdrawiam, KoliberArt
35! Ślubnie i wakacyjnie
Prace wykonano z papierów The Scrap Cake, One Moment in Time. Poniżej zestawy upominkowe na Ślub oraz Komplety składające się z zaproszeń, zawieszek na wódkę i winietek.
Pozdrawiam, KoliberArt
środa, 13 czerwca 2012
34! "Family is very important"
Oto album.
Album niezwykły.
Stworzony aby upamiętnić najważniejsze rodzinne chwile.
Podarowany wyjątkowej osobie...
Pozdrawiam, KoliberArt
P.S prace zgłaszam na Wyzwanie#14 w ScrapMarket
poniedziałek, 4 czerwca 2012
33! Eksplodująca radość
Witam! Oto pudełeczko powstałe przy kooperacji
Rezultat oceńcie sami ;-)
Jeśli jesteś zainteresowany zakupem podobnego pudełka - napisz do mnie pracowaniaart@wp.eu
Pozdrawiam, KoliberArt
Pozdrawiam, KoliberArt
poniedziałek, 21 maja 2012
32! Kilka ważnych słów
Kochani Czytelnicy!
Dziękuję za tak liczne odwiedziny, przemiłe komentarze tutaj na blogu oraz na mojej stronie FB.
Dzięki Wam, moi mili KoliberArt istnieje i ma się coraz lepiej !
Nie spodziewałam się (poważnie), że pomysł odniesie taki sukces i popłynie szerokim łukiem w świat...Kanada, Stany Zjednoczone, Argentyna, Włochy, Szwecja i Ukraina....
Dziękuję wszystkim i każdemu z osobna.
W sobotę progi Fan Page KoliberArt przekroczył setny Gość...
Od razu postarałam się o małą niespodziankę...
Pomocny był Random.org, który wylosował numer 98.
Czyli osobę, która jako 98- ma przekroczyła progi Ptaszarni...
Gratuluje ! Ową niespodziankę otrzyma Ela S.
A skoro już trafiliście na mój blog, zapraszam do odwiedzenia ZJAWINKOWA.
Miejsca, gdzie rodzą się kreatywne myśli i świetne pomysły.
Gdzie urodził się również KoliberArt....
Wrażenia gwarantowane, a ręce same pracują ;-)
Pozdrawiam serdecznie i przesyłam uściski! KoliberArt
czwartek, 17 maja 2012
31! 18 - ste urodziny w kolorze czekolady
Oto kolejne eksplodujące pudełko.
Tym razem męskie, z okazji 18-stych urodzin.
Do jego wykonania użyłam ekskluzywnych papierów Simple Stories Documented, które ostatnio uwielbiam.
Tym razem torcik z "prawdziwą czekoladą", listki embosingowane na gorąco wyglądają jak oblane gorącą czekoladą! Wspaniały efekt! Polecam, choć trzeba uważać, aby się nie poparzyć.
Projekt dość szybki, ale z rezultatu jestem zadowolona....
Mam nadzieję, że paczka dotrze do końca tygodnia...
Pozdrawiam, KoliberArt
sobota, 12 maja 2012
30! Kontynuacja przygotowań do Dnia Mamy
Jeśli nie masz pomysłu na prezent - oto rozwiązanie <3
Prace dodaje do kolekcji wyzwaniowej w ScrapMarkecie .
Pozdrawiam, KoliberArt
29! Innomania: Alice
W sobotni poranek buszujemy .... Odwiedzamy z Tralalotkiem blogi moich "Sabatowych przyjaciółek". Szukamy prezentów ... A wybór mamy bardzo trudny bo wszystkie prace przecudne ! Zresztą sami zobaczcie !
Pozdrawiam, KoliberArt
środa, 9 maja 2012
28 ! Majowe święto i kolejne wyzwanie w ScrapMarket
Za to, że zawsze jesteś przy mym boku
Za to, że wskazujesz drogę mi w mroku
Za to, że dni moje tęcza malujesz
dziś Mamo z głębi serca Ci dziękuję.
Za to, że wskazujesz drogę mi w mroku
Za to, że dni moje tęcza malujesz
dziś Mamo z głębi serca Ci dziękuję.
Jakie to szczęście,
że mam Ciebie Mamo,
że uśmiech wita mnie Twój, co rano,
że tyle zadań tyle przypomnień
i czułej troski masz, co dzień o mnie.
że mam Ciebie Mamo,
że uśmiech wita mnie Twój, co rano,
że tyle zadań tyle przypomnień
i czułej troski masz, co dzień o mnie.
Znam jedną kobietę o sercu gołębia
jej oczy to czysta tajemnic głębia
przy niej się goi każda ma rana
taka jest właśnie ma Mama kochana.
jej oczy to czysta tajemnic głębia
przy niej się goi każda ma rana
taka jest właśnie ma Mama kochana.
Kochana Mamo,
Kiedy przytulam się do Ciebie,
To jest mi cieplej niż słońcu na niebie,
Więc nie wypuszczaj mnie ze swych ramion,
Kocham Cię bardzo Moja Mamo!!!
Kiedy przytulam się do Ciebie,
To jest mi cieplej niż słońcu na niebie,
Więc nie wypuszczaj mnie ze swych ramion,
Kocham Cię bardzo Moja Mamo!!!
Zapomniała dodać, iż wrzuciłam karteczkę na blog wyznaniowy ScrapMarket!
Pozdrawiam,
KoliberArt
KoliberArt
sobota, 5 maja 2012
Subskrybuj:
Posty (Atom)







