czwartek, 7 lutego 2013

49! Młodej Parze


Przedstawiam kolejny produkt powstały w niedzielne przedpołudnie: Ślubny zestaw upominkowy. Do kartki dołączone jest pudełko z okienkiem i szybką:



 

 


Do wykonania pracy wykorzystałam papiery Prima Marketing - Printery Collection
 
Wykrojniki:
Spellbinders: S4-356, S5-030
Marianne Design: LR0115
Sizzix: Hello Kitty - Scallops, 

Stempel:
Tattered Angels - Glimmer Mist -Pearl 

Pozdrawiam ciepło, KoliberArt

wtorek, 5 lutego 2013

48! Dla Mamy


Witam Was serdecznie. Z wyjazdu na narty nici - wiosna w pełni, zatęskniłam za czymś ciepłym, słodkim i od serca. Pomyślałam o Niej :-) I choć do Dnia Mamy jeszcze daleko, prezentuje dwie prace stworzone z myślą o 26 maja. Nie będę czekała tak długo... jedna powędruje już do rąk własnych już na początku tygodnia.



  






 

Do wykonania pierwszej pracy wykorzystałam papiery Prima Marketing -  Meadow Lark Collection oraz Pixie Glen Collection
 
Wykrojniki:
Spellbinders: S4-356, S5-030
Marianne Design: LR0115
Sizzix: Hello Kitty - Scallops, 
Cherry Lynn D. : B117

Stempel:
Tattered Angels - Glimmer Mist - Rose Tea,  Pearl 

Kwiaty wiśni: FS-00153

Do wykonania drugiej pracy wykorzystałam papiery Prima Marketing - Printery Collection
Wykrojniki:
Spellbinders: S4-356, S5-030
Sizzix: Hello Kitty - Scallops, 
Cherry Lynn D. : B117

Stempel:




Drugą z kart zgłaszam na wyzwanie - lift kartki Doroty MK
 
 

niedziela, 3 lutego 2013

47! Karta urodzinowa dla mechanika :-)

Prawdziwie męska kartka. Wykonana na okazję urodzin. Pierwsza z kolekcji " Just to say.."

  





Do wykonania pracy wykorzystałam papiery Prima Marketing - Printery Collection
 
Wykrojniki:
Spellbinders: LF 190
Sizzix: Gadget Gears,
Folder do embossingu Sizzix: 657195

Stemple:


Disteress Ink- Wahlnut Stain

Kartę zgłaszam na wyzwanie w  Simon Say Stamp: Simon Says ….. Anything Goes.
Trzymajcie kciuki !

Pozdrawiam, KoliberArt

niedziela, 20 stycznia 2013

46! Sto lat dla ScrapCafe !!!

Karta urodzinowa wykonana specjalnie na 2 urodziny Scrapcafe:


 


 



Papiery:
Melissa Fances: Essie # PA366, Pearl # PA371

Elementy tekturowe: Wycinanka
 
Wykrojniki:
Spellbinders: S4-356, S5-030
Sizzix: Hello Kitty - Scallops, 
Cherry Lynn D. : B117

   

Zapraszam również na candy w ScrapCafe ! Do wygrania super słodki zestaw !





Pozdrawiam, KoliberArt

środa, 16 stycznia 2013

45! Wedding Exploding Box

Witam serdecznie,

Skoro przesyłka dotarła, mogę już dziś zaprezentować Ślubne  pudełko eksplodujące w kolorach dość dojrzałych. Pomocna okazała się kolekcja Primy - Alamanac, którą uwielbiam.

Widok wieczka pudełka:




Widok środka pudełka. W centralnym miejscu tort weselny :-)






Papiery:

Wykrojniki:

Marianne Design:  LR0112, CR1201, LR0156, LR0115
Sizzix: Everything Nice, Alphabet, 657491
Spellbinders: S4-346, S4-161, S4-295, S5-030
Cherry Lynn D. : B117

Inne dodatki:

Pozdrawiam ciepło, KoliberArt

niedziela, 6 stycznia 2013

44! Exploding box dla małej dziewczynki

Witam !!!
Oto oficjalna prezentacja: Eksplodujące Pudełko z okazji przywitania na świecie Małej Dziewczynki.
Praca powstawała stopniowo, bez pośpiechu, równocześnie z 4 innymi pudełkami ;-) które będą prezentowane w kolejnych dniach.
Do stworzenia tego pudełka użyłam m.in. przepięknych papierów Doodlebug Sugar&Spice. 
Z niecierpliwością czekam, aż będą dostępne w moim ulubionym  sklepiku :-)















Pracę zgłaszam w wyzwaniu ScrapCafe "L jak litery", trzymajcie kciuki !

Papiery:
Doodlebug: Sugar & Spice
K& Company: Life`s Little Occasions
Colorbok: Glitter Paper

Wykrojniki:
Marianne Design: LR0218, LR0112, CR1201, LR0156,
Sizzix: Everything Nice, Alphabet, 657491, Hello Kitty, Scallops,
Spellbinders: S4-346, S4-161, S4-295
Cherry Lynn D. : B117
Craft: Motylek

Inne dodatki: 
  

Pozdrawiam ciepło, KoliberArt
 

sobota, 5 stycznia 2013

43! Pudełkowe nowości

Witajcie !!!
Już wkrótce do naszego sklepu dodane zostaną kolejne produkty: upominkowe eksplodujące pudełka. 
Szczegóły są ściśle tajne :-)
Dzisiaj jednak pozwoliłam sobie odkryć rąbka tajemnicy.
Oto kilka z nich :





Pozdrawiam, KoliberArt



sobota, 29 grudnia 2012

42! Jajkowo

Witam,
Właśnie zauważyłam, iż na blogu brakuje zaległych zdjęć moich frezowanych kaczuszek i gąsek!
Po otrzymaniu super narzędzia Dremel, pokaźnej ilości wiertełek i frezików, zapasu wydmuszek, wpadłam w szał tworzenia i zupełnie zapomniałam o wklejeniu zdjęc.
Zatem, drodzy Państwo, poznajcie ptasią rodzinkę: Gąski i Kaczuszki.  
Wydmuszki (kacze i gęsie) , stworzone za pomocą Dremelka, odrobiny farby akrylowej i sporej dozy cierpliwości ;-)
Zapraszam do obejrzenia zdjęć.
Komentarze mile widziane ;-)

 

 



Pozdrawiam, KoliberArt